سفارش نریشـــن و گویندگی

با به‌وجود آمدن امکان سفارش آنلاین نریشن، دیگر زحمت از دوش مشتری‌ها برداشته شده؛ شما با مراجعه به چکاوا می‌توانید با انتخاب صدای گوینده حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و غیر فارسی زبان به صدای آنها گوش کنید و لحن و بیان مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش آنلاین نریشن و گویندگی

upload-post

ارائه متن

قبل از هر اقدامی، سناریو و متنی که توسط نریتور باید خوانده شود را تعیین و در قالب یک فایل متنی (TXT،PDF یا DOC) آماده کنید.

choose-naritor

انتخاب گوینده

با توجه به متن مورد نظر، از منوی گویندگان، یکی از گویندگان سایت را انتخاب نمایید.

order

ثبت سفارش

پس از تهیه متن و انتخاب گوینده می‌توانید سفارش خود را از طریق واتساپ یا بله یا تلگرام برای ما ارسال نمایید.

calculate-min

اعلام هزینه

پس از ارسال متن نریشن به گوینده، هزینه خوانش متن به شما اعلام می‌شود و سپس در صورت توافق متن خوانده می شود.

transfer-file

ارسال فایل نریشن

در پایان نریشن توسط چکاوا برای شما ارسال می‌شود.

پایان ثبت سفارش

از ثبت سفارش شما متشکریم.

upload-post

ارائه‌ی متن

قبل از هر اقدامی، سناریو و متنی که توسط نریتور باید خوانده شود را تعیین و در قالب یک فایل متنی (TXT،PDF یا DOC) آماده کنید.

choose-naritor

انتخاب گوینده

با توجه به متن مورد نظر، از منوی گویندگان، یکی از گویندگان سایت را انتخاب نمایید.

order

ثبت سفارش

پس از تهیه متن و انتخاب گوینده می‌توانید سفارش خود را از طریق واتساپ یا بله یا تلگرام برای ما ارسال نمایید.

calculate-min

اعلام هزینه

پس از ارسال متن نریشن به گوینده، هزینه خوانش متن به شما اعلام می‌شود و سپس در صورت توافق متن خوانده می شود.

transfer-file

ارسال فایل نریشن

در پایان نریشن توسط چکاوا برای شما ارسال می‌شود.

مزایای سفارش نریشن از چکاوا رو میدونی؟

فرایندی آسان

با به وجود آمدن امکان سفارش گویندگی، دیگر زحمت از دوش مشتری‌ها برداشته شده است. شما با مراجعه به چکاوا می‌توانید با صدای گوینده و لحن و بیان مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سرعت بالا

با سفارش نریشن از چکاوا در کمترین زمان سفارش خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید

تنوع بالا

چکاوا با داشتن بیش از صد گوینده حرفه ای،نیمه حرفه ای،پیشکسوت ،بین الملل و ... تنوع صدایی بالایی رو ایجاد کرده

دسترسی آسان

سایت چکاوا همواره در تلاش است تا دسترسی شما عزیزان را به نمونه صدای گویندگان مختلف هموارتر سازد

سفارش نریشن و گویندگی

زمانی که می خواهیم قدمی بزرگ در تبلیغات برند شخصی یا حتی شنیده شدن داستان هایمان برداریم، با چالش سفارش نریشن رو به رو می شویم. نریشن دقیقا همان دری است که به گوش جان مخاطبان برای شنیده داستان شما باز می شود؛ پس چطور ممکن است زمانی که این روش به عنوان مهمترین سبک روایتگری در فیلم نامه نویسی یا داستان سرایی به شمار می رود، از مزایای آن در کسب و کار خود غافل شویم. حال اگر شما هم مایل به سفارش نریشن و گویندگی هستید، بی شک نکات کلیدی ادامه مقاله به کارتان خواهد آمد. پس با ما همراه باشید.

نریشن تبلیغاتی

با شنیدن نام تبلیغات، اغلب بیلبورد‌ها، دیوارهای پوشیده شده از کاغذ های تبلیغاتی، تراکت و … در ذهنمان تداعی می شوند؛ اما صبر کنید. اگر کمی بیشتر به وسعت تبلیغات فکر کنیم، تمام چیزی که به خاطر می آوریم، صدای آن تبلیغات تلویزیونی است که گوینده با لحنی پر انرژی و گرم خود سعی دارد به معرفی برند یا محصولی ویژه بپردازد.

پس با این ظرفیت تبلیغات چرا در این رقابت نام بسیاری از کسب و کار ها حتی به گوش ما هم آشنا نیست؟ از مشکلات همیشگی اغلب کسب و کار ها و برند ها این است که نامشان به گوش مخاطبان کاملا بیگانه است و تنها چیزی که می تواند چنین کسب و کار هایی را مجدد به دور رقابت بازگرداند، نریشن تبلیغاتی با گویندگی حرفه‌ ای تیزر تبلیغاتی است. پس می توان گفت نریشن تبلیغاتی راهی هدفمند می باشد که بر پایه شناخت مخاطب و هدف اصلی تبلیغات آن برند، پیام یا مفهومی را با صدایی رسا به مخاطبان القا می کند.

نریشن، نقطه عطفی در معرفی کسب و کار

همانطور که گفتیم، ایجاد حس و حالی ناب در مخاطبان فیلم های تبلیغاتی از همان دسته معجزه هایی است که تنها توسط آوای یک نریشن خوب امکان پذیر می باشد. ایجاد این اتفاق تنها توسط یک نریشن حرفه ای امکان پذیر می باشد؛ چرا که در هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی، کیفیت صدای نریشن و شهرت نریتور تاثیر بسزایی بر مخاطبان در دنبال کردن تیزر تبلیغاتی دارد.

اگر مایل باشید متفاوت از سایر رقبای خود در کسب و کارتان عمل کنید، پیشنهاد سایت چکاوا به شما، همکاری با گویندگان پیشکسوت و نریتور های حرفه ای در این حوزه می باشد.

کاربرد های نریشن

باید بگوییم که کاربرد های نریشن بسیار متفاوت و متنوع است، به طوری که از آن می توان علاوه بر تبلیغات، در نریشن مستند، ساخت فیلم های آموزشی و محتواهای صوتی بهره گرفت. به همین سبب می توانید بسته به کاربرد مدنظر خود، نریشن مناسبی سفارش دهید. در ادامه به توضیح چند مورد از کاربرد های نریشن خواهیم پرداخت:

  • نریشن فیلم مستند: نریشن فیلم های مستند را می توان در زمره تاثیرگذارترین انواع نریشن به حساب آورد؛ چراکه در این سبک، تنها شنیدن صدایی در پشت تصویر می تواند مخاطب را با مستند همراه سازد. البته ناگفته نماند که انتخاب گوینده مستند نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و الزاما باید فردی باسابقه همچون داوود نماینده برای فیلم های مستند انتخاب گردد. این فرد باید توانایی های ویژه ای همچون تغییر لحن و گفتار خود را داشته باشد تا بتواند مخاطبان را با خود همراه سازد.
  • ساخت فیلم های آموزشی: صدا و تصویر در کنار هم معجزه می کنند! فیلم های آموزشی به هیچ عنوان نباید خسته کننده و کسالت آور باشند؛ از این رو استفاده از صدای گرم و رسای یک گوینده حرفه ای در محتواهای آموزشی در کنار تصویر و فیلم مناسب، تاثیر آن فیلم آموزشی را دوچندان خواهد کرد.
  • محتواهای صوتی: همانطور که گفتیم محتوای صوتی خوب می تواند در احساس مخاطبان تاثیر فوق العاده ای بگذارد؛ به همین سبب محتوا های صوتی که به شکل های مختلفی همچون پادکست وجود دارند، قادرند احساسات مختلفی را در مخاطبان ایجاد کنند و از این طریق برای ساعاتی در روز مهمان لحظه‌های آن‌ها شوند همانطور که گویندگان پیشکسوت سال‌های سال این اتفاق را رقم زدند.

مزایای سفارش آنلاین نریشن

تصور کنید در گذشته نه چندان دور سفارش نریشن با حضور در استودیو و ضبط آن چقدر کار زمان بری به حساب می آمد. همین جمله به تنهایی قادر است گویای مزایای سفارش آنلاین نریشن باشد. اکنون شما تنها با شنیدن نمونه صدای بهترین گویندگان کشور، می توانید به راحتی و تنها در یک ساعت سفارش نریشن خود را به ثبت برسانید و در کوتاه ترین زمان ممکن نریشنی باکیفیت را از تیم چکاوا تحویل بگیرید.

مزایای سفارش آنلاین نریشن به همین مورد ختم نمی شود؛ شما می توانید به راحتی صدای گویندگان حرفه‌ ای را با یکدیگر مقایسه کنید و بسته به نیاز تبلیغاتی خود صدایی مناسب را برگزینید. علاوه بر این، می توانید با مشاوران تیم چکاوا در ارتباط باشید تا بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهند.

سفارش نریشن و گویندگی به سایر زبان ها

با توجه به کاربرد های نریشن در می‌یابیم که ممکن است مخاطبان ما فارسی زبان نباشند؛ پس در چنین شرایطی به گوینده ای ماهر و مسلط به آن زبان احتیاج پیدا می کنیم. در اینجا با پیشنهادات سایت چکاوا در انتخاب گویندگانی حرفه ای و مسلط به سایر زبان ها از جمله روسی، عربی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و … رو به رو می شویم.

حال اگر قصد ثبت سفارش نریشن و گویندگی به سایر زبان ها را داشته باشید، لازم است همانند سفارش نریشن های فارسی ابتدا یک سناریو یا متن خوب را به زبان مدنظرتان آماده کنید. سپس با انتخاب گوینده، ثبت سفارش را از طریق پیام رسان هایی مانند تلگرام انجام دهید. پس از اعلام هزینه ها توسط کارشناسان چکاوا، منتظر دریافت فایل نریشن خود در کوتاه ترین زمان ممکن باشید.

در نهایت…

در اینجا به طور خلاصه مزایا و کاربرد های نریشن را بررسی کردیم و با این راه تبلیغاتی برای راهیابی برند خود به سوی بیشتر شنیده شدن آشنا شدیم. حال اگر مایل به سفارش نریشن برای حوزه های متعدد هستید، بی درنگ یک متن خوب و تاثیرگذار برای خود انتخاب کنید و با کارشناسان چکاوا در ارتباط باشید تا در سریعترین زمان ممکن، باکیفیت ترین نریشن را دریافت کنید.

ادامه مطلب بستن

مطالب مرتبط با سفارش نریشن

سوالات متدوال

نریشن چیست؟

به طور خلاصه استفاده از صداگذاری برای توضیح مواردی خارج از پروسه تولید فیلم نریشن نامیده می شود.

ضبط نریشن چقدر زمان می برد؟

با توجه به اینکه نریشن انواع مختلفی دارد و متن های انتخابی برای ضبط نریشن، هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند می توان گفت زمان ضبط نریشن برای هر پروژه ای کاملا منحصر به فرد است.

آیا امکان اصلاح وجود دارد؟

توصیه می شود، پیش از فرستادن متن نریشن ایرادات آن را به طور کامل برطرف کنید؛ چرا که در صورت وجود ایراد در متن برای اصلاح مجدد باید هزینه پرداخت شود اما اگر ایراد از لحن نریتور باشد امکان اصلاح نریشن به صورت رایگان وجود دارد.

هزینه گویندگی چگونه محاسبه می شود؟

عوامل متعددی هستند که در محاسبه هزینه گویندگی نقش کلیدی ایفا می کنند، از جمله این عوامل می توان به کاربرد گویندگی و نریشن یا حتی متن انتخابی اشاره کرد.

مراحل سفارش گویندگی و نریشن چگونه است؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه مراحل سفارش گویندگی و نریشن را بررسی کنیم ابتدا باید متنی مناسب را انتخاب کرده. سپس با توجه به نمونه صداهای گویندگان حرفه ای چکاوا گوینده مناسب را انتخاب کنید و پس از انتخاب صدا از طریق پیام رسان های مختلف با همکاران ما در سایت چکاوا در ارتباط باشد تا در کوتاهترین زمان ممکن پس از اعلام هزینه فایل نریشن با بالاترین کیفیت به شما تحویل داده شود.

هزینه هر صفحه متن به چه میزان است؟

برآورد قیمت هر صفحه متن براساس معیار های مختلفی صورت می گیرد، به طوری که پس از انتخاب گوینده و ارسال متن خود به چکاوا با بررسی هایی که در رابطه با اندازه متن، حجم کار و نوع متن انجام می شود هزینه دقیق به شما اعلام می گردد.

ضبط صدای نریتور چقدر طول می کشد؟

ضبط صدای نریتور به طور معمول دو تا سه  روز کاری زمانبر است، اما اگر بخواهید در همان روز نریشن خود را تحویل بگیرید؛ تیم پشتیبانی چکاوا نریتور مناسب را برای شما انتخاب می کنند و در کمتر از یک روز سفارش نریشن شما انجام می شود.

آیا چکاوا نریشن رایگان انجام می دهد؟

ثبت سفارش رایگان توسط تیم چکاوا انجام نمی شود اما برای تمام مناسبت ها نریشن رایگان ضبط شده است که می توانید با مراجعه به صفحه نریشن رایگان از نریشن مناسبتی ویژه چکاوا استفاده کنید.

 

هزینه محتوای صوتی چگونه محاسبه می شود؟

هر نوع محتوای صوتی هزینه جداگانه ای دارد، به عنوان مثال قیمت نریشن تبلیغاتی و پادکست هیچگاه یکسان نیست و برای هر کدام هزینه ای متفاوت در نظر گرفته می شود.