ضبط نریشن

استودیو-دوبله-2--

مهمترین عامل یک برنامه در هر مدیوم و با هر محتوا و ماهیتی، وجود یک نریشن تاثیرگذار، گرم و قابل درک است. اگر از فیلم ها و سریال هایی که خودشان با چینش میزانس و تجلی ذهنی یک کارگردان، به درستی طراحی شده و گویای همه چیز است بگذریم.

باید گفت در طول سال برنامه های زیادی در سراسر جهان تولید میشود که با توجه به ماهیتی که دارند، احتیاج به یک نریشن و صدای راوی دارند تا توضیحاتی را که به عمد، صاحب اثر در آن پنهان کرده را با یک صدای زیبا و تاثیرگذار بشنوند.

میتواند شامل یک برنامه علمی نجومی و راز بقا باشد، تا گویندگی مستند های مربوط به طبیعت و تاریخی و شغلی. ضبط کردن و سفارش نریشن تمام این ها نیازمند به مکانی است که همه امکانات یک ضبط مناسب برای نریشن و صداگذاری برای اثر را داشته باشد؛ چرا که ضبط نا مناسب یک نریشن، میتواند کل اثر را نابود کند و به آن صدمه بزند. استودیو چکاوا یکی از بهترین و مجهزترین استودیوها برای ضبط نریشن است و گویندگان مناسبی برای اجرای نریشن ها با آن همکاری میکند. اگر در این رابطه به یک نریتور خوب نیاز داشتید به سایتchakava.com  مراجعه کنید و یا با شماره موبایل های 09351024808 و 09201024808  تماس بگرید.

مطالب پیشنهادی:

 

 

چکاوا ، سایت ارائه‌ خدمات نریشن

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط

امتیاز دهی به این مطلب