سایت چکاوا، جایی برای جست و جو در دنیای صدا و نریشن

گویندههه

از زمان قدیم که رادیو پا به این سرزمین گذاشت تا امروز که عصر تبلیغات، تلویزیون، سینما و اپلیکیشن های مختلفه، خاطره های ما به صداهای ماندگاری مثل ژاله علو و ابوالحسن تهامی نژاد گره خورده و چکاوا، وبسایت تخصصی صدا و نریشن، پُلی هست برای ارتباط بهتر با صداهایی که به آن نیاز داریم. دراین وبسایت می‌توانید در کنار خدمات رایگان، داستان صوتی بشنوید و سفارش ضبط صدا، پادکست و یا ساند افکت دریافت کنید. چکاوا بستری برای اطلاع رسانی در مورد اهمیت صدا و تشخیص صداهای با کیفیت است.

صداها بخش مهمی از زندگی همه ما هستند و بخش عظیمی از ارتباط ما با  بیرون توسط صدا صورت می‌گیرد، از عهد قدیم و رادیو گرفته، تا دنیای امروز و تلویزیون و سینما و تبلیغات و…
 بسیاری از خاطرات ما با صدای گویندگان مختلف گره خورده، صدای بهروز رضوی در مستند های تلویزیونی صدای ژاله علو در کارتون های خاطره انگیز، صدای نصر الله مدقالچی در فیلم
و سریال ها و صدای ابوالحسن تهامی نژاد در آنونس های سینمایی و آقای ممدوح در مستندها همچنین صدای مرتضی هاشم خانلو در فیلم صنعتی، آقای یاکیده و جوان تر  مثل بیژن باقری،
.مرضیه ابراهیمی بخشی از این صداها هستند

چکاوا وبسایت تخصصی صدا و نریشن برای ارتباط بهتر ما با صداهایی که نیاز داریم راه اندازی شده است، سایتی برای صدا و هر چه متعلق به آن است.

چکاوا چیست؟

چکاوا وبسایت و استودیو ضبط صدا است که در آن می‌توانید سفارش ضبط صدا بدهید ، پادکست و داستان صوتی بشنوید و یا ساند افکت و… دریافت کنید. چکاوا بستری برای اطلاع رسانی در مورد اهمیت صدا و تشخیص صداهای با کیفیت است. جایی که شما می‌توانید در آن به صداهای مختلف گوش کنید و در نهایت صدای مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سایت چکاوا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

سایت چکاوا ایجاد شده است تا تمام خدمات مربوط به صدا و نریشن را به مشتریان خود عرضه کند خدماتی مانند:

 • (ضبط نریشن(فیلم، تیزر، موشن گرافیک ، ویدئو آموزشی ، بازی و
 • معرفی نمونه صدای گویندگان و امکان مقایسه آنها
 • ضبط انواع برنامه رادیویی و پادکست ها
 • نریشن های رایگان صوتی
 • صداهای رایگان مناسبتی ( مانند تبریک تولد ، مناسبت های ملی و مذهبی )
 • بانک رایگان ساند افکت
 • آرشیو کتاب ها و داستان های صوتی
 • ضبط انواع صدا برای اپراتور تلفن‌های گویا
 • اجاره تجهیزات حرفه ای صدابرداری
 • ضبط موسیقی فیلم
 • معرفی آهنگساز
 • اصلاح انواع فایل های صوتی
 • مقالات ویژه صدا و تاثیرات آن

      و تمام خدماتی که به نوعی با صدا سر و کار دارند

چرا سفارش ضبط صدا آنلاین ؟

قدیم ترها برای سفارش صدا شما مجبور بودید شخصاً به یکی از استودیوها بروید و از میان دوبلور هایی که با آن استودیو همکاری می‌کردند به ناچار یک نفر را انتخاب کنید و اگر فرد مورد نظر را پیدا نمی‌کردید باید به سراغ استودیو دیگری می‌رفتید و همین ماجرا باز تکرار می‌شد اما این روزها با به وجود آمدن امکان سفارش ضبط صدا ، دیگر زحمت از دوش مشتری‌ها برداشته شده شما با مراجعه به چکاوا می‌توانید با صدای گوینده حرفه‌ای نیمه حرفه‌ای و غیر فارسی زبان مانند گوینده انگلیسی، گوینده عربی، گوینده فرانسوی، گوینده اسپانیایی  آشنا شوید، به صدای آنها گوش کنید و لحن و بیان مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سفارش ضبط صدا

خدمات رایگان چکاوا

چکاوا علاوه بر خدمات  ضبط نریشن و صداگذاری سفارشی تعداد زیادی از خدمات خود را به صورت رایگان در وبسایت قرار داده که می توانید در بخش «صداهای رایگان» به آنها دسترسی داشته باشید.

نریشن های ویژه مناسبت های ملی (مانند: روز ملی شدن صنعت نفت،عید نوروز، روز پیروزی انقلاب اسلامی)

چکاوا علاوه بر خدمات  ضبط نریشن و صداگذاری سفارشی تعداد زیادی از خدمات خود را به صورت رایگان در وبسایت قرار داده که میتوانید در بخش «صداهای رایگان» به آنها دسترسی داشته باشید.

نریشن های ویژه مناسبت های ملی (مانند: روز ملی شدن صنعت نفت،عید نوروز، روز پیروزی انقلاب اسلامی)

نریشن های ویژه مناسبت های جهانی (مانند: روز جهانی اهدا خون)

مناسبت های مذهبی (مانند: بعثت پیامبر اکرم)

مناسبت های سازمانی (مانند: روز نیروی هوایی)

نریشن های ویژه نمایشگاه ها (مانند: نمایشگاه صنایع دستی)

نریشن های عمومی (مانند: تبریک تولد و پیام تسلیت)

صداهای اوپراتوری (مانند: صدای آسانسور یا پیغام گیر)

انواع ساندافکت ها (مانند: صدای آب ، انفجار ، بوق تلفن)

مراحل ثبت سفارش ضبط صدا در چکاوا چگونه است؟

 1. بعد از اینکه متن خود را انتخاب کردید به سایت چکاوا مراجعه کنید و صداهایی که در آرشیو گویندگان وجود دارد را با دقت گوش کنید.
 2. با توجه به متن مورد نظر، از طریق منوی گویندگان، یکی از دسته های گویندگان، گویندگان امید، گویندگان انگلیسی، گویندگان عربی و یا گویندگان بین الملل را انتخاب نمایید.
 3. پس از ارائه‌ی متن و انتخاب گوینده می‌توانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش نریشن و همچنین از واتس اپ یا تلگرام برای ما ارسال نمایید.
 4. پس از ارسال متن نریشن به گوینده، هزینه خوانش متن به شما اعلام می شود و سپس در صورت توافق متن خوانده می شود.
 5. در پایان نریشن توسط چکاوا برای شما ارسال می شود.

اگر برای انتخاب گوینده به نتیجه نرسیدید یا هنوز نمی‌دانستید چه جور صدایی برای متن شما مناسب است می‌توانید با دفتر چکاوا به شماره 02188898383 تماس بگیرید، ما اینجا متن شما را بررسی می‌کنیم و با توجه به متن شما و حدود قیمتی که در نظر دارید بهترین و حرفه‌ای ترین گوینده را به شما معرفی خواهیم کرد.

راه های ارتباطی بیشتر(کلیک کنید)

اشتراک گذاری این مطلب

عضویت در خبرنامه چکاوا

با خبرنامه چکاوا، گویندگی را به سادگی یادبگیرید

مطالب مرتبط

امتیاز دهی به این مطلب