بانک صدا

تکنولوژی هر روز و ساعت، با سرعت بالا در حال دویدن است و شاید کسی فکرش را میکرد که روزی علاقه مندان به حوزه صدا و دوبله به جای اینکه به استودیوهای مختلف سر بزنند و شانس خود را برای نشستن پشت میکروفون امتحان کنند، صدای خود را در بانکی آنلاین، که قابلیت معرفی صدایشان را به متصدیان و تهیه کنندگان را فراهم کرده، ثبت کنند.

چکاوا دارای  بانک صدا  و آرشیو بزرگ و آنلاینی از نمونه صداهای دوبلورها و گویندگان است که به افراد این امکان را می دهد، تا برای درخواست و سفارش برنامه های صوتی مثل پادکست یا کتاب صوتی، تیزرهای تبلیغاتی و دوبله فیلم، بدون نیاز به هیچ ملاقات حضوری و هزینه های گزاف رفت و آمد، از آن استفاده کنند.

داشتن یک پنل اختصاصی برای گوینده، از ویژگی های مهم دیگر این بانک است که گویندگان به واسطه آن می تواند سفارش های خود را دریافت کنند. در کنار پنل اختصاصی، وسیع بودن مرورگر گوگل، احتمال دریافت پروژه برای گویندگان را بسیار بالا برده است و عده زیادی از مشتریان یانک صدا، مراکز تولید محتوا و شرکت های تبلیغاتی هستند که بانک صدا را مهم ترین منبع برای تولیدات خود میدانند.

اگر علاقه مند هستید که بیشتر در مورد بانک صدا بدانید، به سایت chakava.com مراجعه کنید و یا با شماره موبایل های 09351024808 و 09201024808  تماس بگیرد.

مطلب پیشنهادی:

استودیو صدا

ضبط نریشن به صورت غیر حضوری - چکاوا

نمونه صدای گویندگان مستند چکاوا را از اینجا بشنوید.
نمونه صدای گویندگان تیزر چکاوا را از اینجا بشنوید.
نمونه صدای گویندگان بین الملل چکاوا را از اینجا بشنوید.
امتیاز دهی به این مطلب