چرا نیاز به یک گوینده حرفه‌ای داریم؟

چرا نیاز به یک گوینده حرفه‌ای داریم؟

چرا به یک گوینده حرفه ای نیاز داریم؟

1. گوینده حرفه ای به دلیل توانایی، تجربه و درک خواسته شما، کار را برای شما راحت تر میکنه. 
                                     
2. وجود یک گوینده با سابقه، باعث خلاقیت و متفاوت بودن تیزر شما میشه. به لحاظ  تجربه اش، استودیوهای زیادی درزمینه ضبط صدا می شناسه در این راستا کمک زیادی به شما می کنه و نیازهای شما رو برآورده می کنه و در نهایت در کنار حرفه ای بودن، با هر مقداردستمزد، حضور او مقرون به صرفه است چون به برند شما اعتبار می بخشه.

با ورود به سایت چکاوا به طور کامل از جزئیات این مقاله با خبر بشید. هر نوع محتوای ویدیویی، به یک تیم حرفه‌ای نیاز دارد؛ از استوری بورد گرفته تا انیمیشن و صداگذاری با استفاده از یک استودیو تولید کننده تیزهای تبلیغاتی، امکان جمع‌آوری همه این موارد به راحتی فراهم می‌شود.

انتخاب و استفاده از صدای حرفه‌ای به تیزر تبلیغاتی شما پایان و ظرافت می‌بخشد و می‌تواند آن را به یک موفقیت واقعی تبدیل کند. یک گوینده‌ی حرفه‌ای تجربه زیادی دارد و یافتن یک فرد مناسب برای تیزر تبلیغاتی بسیار بسیار مهم است زیرا که دانش و درک گوینده حرفه‌ای از آنچه برای یک تیزر مورد نیاز است، آنها را قادر به ارائه یک پروژه موفق می‌کند. اگر آنها قبلاً روی پروژه‌های بازاریابی و تبلیغاتی کار کرده باشند، قطعا برای پروژه شما یک امتیاز بزرگ خواهد بود. تیزر تبلیغاتی شما به خلاقیت و دقت و همچنین استانداردهای بالا احتیاج دارد. پس به جای استفاده از دختر خاله مادر یا شوهر عمه زن دایی‌مان بهتر است به سراغ یک گوینده حرفه‌ای برویم. درک دقیق این که چرا باید از یک گوینده حرفه‌ای استفاده کنیم به تعیین و انتخاب مناسب‌ترین گوینده برای پروژه‌ کمک خواهد کرد.

چرا نیاز به یک گوینده حرفه‌ای داریم؟

1. گوینده حرفه‌ای به شما تطبیق‌پذیری و آراستگی می‌دهند

یک گوینده حرفه‌ای توانایی ارائه دقیق آن چیزی که به شما قول می‌دهد را دارد و تمامی نیازهای ویدیوی شما را برآورده خواهند کرد. تطبیق‌پذیری یعنی اینکه گویندگان حرفه‌ای قادر به گوش دادن به دستورالعمل‌های شما و انجام تک به تک آن‌ها هستند. علاوه بر این، گوینده حرفه‌ای همیشه برای کمک به بهتر شدن تیزر تبلیغاتی شما پیشنهاداتی در زمینه صداگذاری و گویندگی ارائه می‌کند. شما می‌توانید تنها با گوش دادن یک نسخه و نمونه کاری از گوینده حرفه‌ای به کاربردی بودن آن پی ببرید.

2. گوینده حرفه‌ای به شما اصالت می‌دهد

اگر یک گوینده سابقه گسترده‌ای در صداگذاری و گویندگی در مقابل و پشت دوربین یا صحنه داشته باشد، مطمئن باشید که قادر خواهد بود اصالت واقعی را به ویدیوی شما ببخشد. بسیاری از گویندگان با تجربه هستند و بسیار تلاش و تمرین کردند تا بتوانند پیام یک تیزر تبلیغاتی و یا هر پروژه دیگری را با روشی صحیح به مخاطب منتقل کنند. کار با یک گوینده حرفه‌ای و با استعداد، دنیایی از تفاوت را در تیزر تبلیغاتی شما ایجاد می‌کند.

3. گوینده حرفه‌ای تجربه دارد

بسیاری از گوینده‌های حرفه‌ای سال‌ها تجربه دارند و این به این معنی است که آنها برای ایجاد نام و شهرت مثبت خود تلاش کرده‌اند. گویندگی در واقع حرفه‌ی آن‌هاست پس بهتر است کار را به کاردان بسپاریم. همچنین در هر حرفه‌‌ای رقابت وجود دارد، پس مطمئن باشید گوینده حرفه‌ای برای برآورده کردن نیازهای شما و کسب رضایت شما تلاش می‌کند. معمولا نریتورها در طول فعالیت‌های خود بر روی فیلم‌ها و تیرزرهای تبلیغاتی مختلف کار کرده‌اند که در این صورت ارتباط گوینده با نیازهای شما و آنچه شما می‌خواهید، آسان‌تر خواهد بود.

برای شنیدن نمونه صدای گویندگان پیشکسوت به این صفحه مراجعه کنید.

4. مقرون به صرفه و مناسب است

درست است که می‌گویند اگر کیفیت بالایی می خواهی باید هزینه آن را پرداخت کنی اما در دوره کنونی و بازار رقابتی ایجاد شده، بسیاری از متخصصان صداگذاری می‌خواهند خدمات خود را سریع، حرفه‌ای و مقرون به صرفه به مشتریان عرضه کنند، چرا که می‌دانند خدماتشان تقاضای بالایی دارد. بسیاری از آنها خدمات خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری می‌کنند و از این رو تمام تلاش خود را برای تأمین بودجه شما انجام می‌دهند. در واقع، در اغلب موارد شما یک صدای درجه یک با صرف هزینه‌ای مقرون به صرفه خواهید داشت. برای یافتن این شرکت‌ها و استودیوها بهترین راه گشت زدن در اینترنت و سفارش آنلاین است. درمورد سفارش انلاین  در سایت چکاوا بیشتر بدانید.

5. در صورت نیاز، در کنار شما هستند

بسیاری از گوینده‌ها هستند که کار گویندگی را در کنار مشاغل دیگرشان انجام می‌دهند و این قضیه می‌توانند در ضرب الاجل‌ها و مواردی از این دست، مشکلاتی ایجاد کنند. با این حال، وقتی زمان پیدا کردن گوینده فرا می‌رسد، کسی که این کار را به عنوان شغل تمام وقت خود انجام می‌دهد، مزیت‌های بیشتری دارد، مثلا  هر زمان به گوینده حرفه‌ای احتیاج داشته باشید، در دسترس است و به سرعت به ایمیل‌ها و تماس‌های شما پاسخ می‌دهد. شک نکنید که یک گوینده‌ی خوب، به یک فرد مهم در پروژه‌ی شما تبدیل خواهد شد. در شرایطی که پروژه‌ی شما دارای موعد فوری و زمان محدود است، حضور یک گوینده‌ی خوب و حرفه‌ای، می‌تواند بسیار مفید باشد زیرا که گوینده حرفه‌ای توانایی اجرای سریع پروژه شما را دارد.

برای شنیدن صدای گویندگان حرفه‌ای به این صفحه مراجعه کنید

چرا نیاز به یک گوینده حرفه‌ای داریم؟

6. یک استودیوی ضبط عالی سراغ دارد

پشت موفقیت گوینده حرفه‌ای یک استودیوی ضبط صدا است، که کارهایی با استانداردهای استثنایی تولید می‌کند. یک گوینده‌ی حرفه‌ای از تجهیزات فوق‌العاده‌ای برخوردار است که با کمک آن‌ها، بهترین ضبط‌ ها را به وجود می‌آورد. وقتی زمان انتخاب گوینده می‌رسد، از گوینده حرفه‌ای بخواهید که یک نمونه کار آزمایشی برای شما ارسال کند؛ زیرا با شنیدن آن شما خواهید فهمید که از تجهیزات و سیستم‌های لازم استفاده می‌کنند یا نه و تاثیر حضور یک استودیو در ضبط صدا را بیشتر درک خواهید کرد. برای بیشتر فهمیدن تفاوت وجود یک استودیو اینجا را کلیک کنید

7. گوینده حرفه‌ای هر نیازی را برآورده می‌کند

فیلم تبلیغاتی شما ممکن است موضوعات مختلفی را پوشش دهد که شما را نیازمند به چندین گوینده کند. یک گوینده‌ی حرفه‌ای و کاربلد قادر به انجام چندین صداگذاری روی پروژه است. بنابراین با استخدام یک گوینده حرفه‌ای به جای چندین نریتور از یک نفر استفاده می‌کنید. او ممکن است تجربه کار بر روی فیلم‌های آموزشی، فیلم‌های سازمانی، فیلم‌های بازاریابی و حتی پروژه‌های مشاوره‌ای را داشته باشد، که این یک مزیت برای برند شما است. به طور کلی گوینده حرفه‌ای قادر است کارکترها و شخصیت‌های زیادی را به خواست شما به ویدئو تبلیغاتی اضافه کنند.

8. با گوینده حرفه‌ای در ارتباط باشید

اگر شما قصد دارید چندین تیزر تبلیغاتی بسازید یا پروژه‌هایی انجام دهید که نیازمند صداگذاری و گویندگی است، پس حتما رابطه خود را با صداگذارها و گوینده‌ها حفظ کنید. این خیلی اهمیت دارد که شما گوینده حرفه‌ای را به عنوان یک بخش و عضو از تیم کاری پروژه خود؛ بدانید که آنها هیچ تفاوتی با سازنده ویدیو یا استوری بورد شما ندارند، زیرا گوینده حرفه‌ای نیز بخش‌های بسیار مهم و تاثیرگذاری را برای تیزر تبلیغاتی و یا پروژه شما انجام می‌دهند. بنابراین، با گوینده حرفه‌ای کار کنید، به گوینده حرفه‌ای گوش دهید، آنچه را که از گوینده حرفه‌ای می‌خواهید توضیح دهید و به زودی خواهید فهمید که گوینده حرفه‌ای خیلی سریع مانند عضوی از تیم شما خواهند شد.

9. گوینده حرفه‌ای به برند شما آشنایی می‌بخشد

مهم نیست که تیزر تبلیغاتی شما در مورد چه محصول یا خدماتی است و چه پیامی را به مخاطب منتقل می‌کند، شما قصد دارید که مشتریان و مخاطبانتان آن ارتباط نزدیکی برقرار کنند و بلافاصله تشخیص دهند که این صدا شما هستید. مطالعات و تحقیقاتی انجام شده است که ثابت می‌کند بزرگسالان، کلماتی که با صدایی آشنا بیان شوند را بهتر به خاطر می‌آورند و به خاطر می‌سپارند. هنگامی که صحبت از بازاریابی می‌شود، درک این مطلب مهم است زیرا در این صورت خواهید دید که استفاده از  یک صدای آشنا و یا به طور کلی یک صدا در تیزرهای تبلیغاتی و پروژهای بعدی، نه تنها تاثیر آن را بیشتر می‌کند بلکه به مخاطب حس آشنایی و نزدیکی به تجارت شما می‌دهد. اگر مشتریان شما صدا را تشخیص دهند، تجارت شما را نیز می‌شناسند و این خود به افزایش فروش شما کمک می‌کند.

10. گوینده حرفه‌ای مخاطب شما را می‌شناسد

یکی از مهمترین جنبه‌های استفاده از گوینده‌ی حرفه‌ای این است که آنها می‌دانند چگونه مخاطب شما را با صدای خود هدف قرار دهند و جذبشان کند. آنها می‌توانند برحسب نیاز یک پروژه و پیام مد نظر، خود را تطبیق دهند و رنگ و بوی مختلفی به خود بگیرند تا مخاطب درگیر شود و بخواهد گوش کند. به بیان دیگر یک گوینده حرفه‌ای به ویدیوی شما شخصیتی می‌بخشد که قابلیت تکرارپذیری داشته باشد و همین امر باعث می شود بینندگان علاقه‌مند شوند. در حالی که تک تک افراد و عواملی که در ساخت تیزر تبلیغاتی و انجام پروژه شما نقش دارند؛ بسیار مهم هستند، اما صدای حرفه‌ای که از آن استفاده می‌کنید شخصی است که خط مرکزی همه‌ی  افراد شما را کنار هم می‌آورد و نتیجه‌بخش می‌کند.

11. پیدا کردن گوینده حرفه‌ای آسان است

پیدا کردن یک گوینده مناسب کار سختی نیست. با مراجعه به سایت چکاوا شما می‌توانید تعدادی زیادی گوینده را با نمونه کارهایشان را مشاهده کنید. با وجود این سایت دسترسی به تعدادی گوینده‌ی حرفه‌ای با یک کلیک و بدون نیاز به رفتن به چندین مکان مختلف یا حتی تماس مستقیم‌های مکرر، میسر می‌شود. به عبارت دیگر شما می‌توانید خدمات گوینده حرفه‌ای را مقایسه کرده و نظرات مشتریان قبلی را بخوانید. همه این عوامل، تصمیم‌گیری آگاهانه را برای شما راحت‌تر می‌کند. خیلی اهمیت دارد که گوینده‌ای که انتخاب می‌کنید از هر جهت مناسب پروژه شما باشد. گویندگان معتبری که از این وب سایت‌ استفاده می‌کنند مورد تقاضا افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی قرار می‌گیرند و شما باید بگردید و آن گوینده‌ای که متناسب با نیاز، بودجه و مهلت شماست را پیدا کنید. اما چگونه می‌توان گوینده مناسب خود را پیدا کنید؟ برای پاسخ اینجا کلیک کنید.

کلام آخر

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما می توانید از خدمات یک گوینده حرفه‌ای استفاده کنید تا جایی که ممکن است حتی تعجب کنید چرا عده‌ای خلاف این فکر می‌کنند. واضح است که صداگذاری و گویندگی به نفع پروژه شما است و پروژه‌ی شما را ارتقا می‌بخشد. اگر می‌خواهید تیزر تبلیغاتی شما موفقیت‌آمیز باشد و پیام شما را به روشی بیان کند که مخاطبان شما بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند، پس باید از خدمات یک متخصص واقعی استفاده کنید.

تماس با ما

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط

امتیاز دهی به این مطلب