گوینده انگلیسی زبان

ایران-مسعودی

این روزها که اینترنت بیش تر از همیشه، در دسترس جهانیان قرار دارد و یک جهان آنلاین را هم در کنار خودش یدک می کشد، توانایی افراد برای دستیابی به گویندگانی که به زبان انگلیسی مسلط باشند، بیشتر است. از حضور گوینده انگلیسی زبان، منهای کارهای اقتصادی و تجاری، بیشتر در اخبارهای انگلیسی، همایش ها، کنفرانس ها و برنامه های فرهنگی و هنری استفاده میشود. اما سایت های دوبله، صدا و نریشن، یکی از مهم ترین فضاهایی است که میشود به گوینده و یا گوینده های انگلیسی زبان دست پیدا کرد. آن هم نه فقط با لهجه انگلیسی، بلکه با لهجه های گوناگونی که پایه آن زبان انگلیسی است. دو لهجه ای که بیشتر مورد استفاده است عبارتند از  بریتیش  و  امریکن. البته لهجه های گوناگون زیادی وجود دارد که بنا به لحن و زبان هر کشور متفاوت است مثل لهجه هندی که بسیار فهم آن سخت است.
لازم به توضیح است  در جهانی که در آن زندگی می کنیم، بر اساسِ جبر جغرافیایی، تنوع و تفاوت های ظاهری، اخلاقی و فرهنگی زیادی وجود دارد؛ برای همین، همه افراد نمی توانند در تمام طول عمرشان به یادگیری این تفاوت ها بپردازند و مجبور هستند که برای ارتباط گرفتن با یکدیگر، به دنبال عوامل مشترکی بگردند که ارتباط، معاشرت و درک را برای هم آسان تر کنند. و شاید از بدو تاریخ تا به امروز، هیچ چیز به اندازه زبان نتوانست، به ارتباط انسان های جهان با یکدیگر سهولت ببخشد. بنابراین دنیا تصمیم گرفت یک زبان از تمام سرزمین های این کره خاکی را به عنوان زبان دوم و یا زبان بین المللی، انتخاب کند، که همینطور که می دانید، بخت با زبان انگلیسی یار بود. از آنجایی که زبان انگلیسی قدمتی طولانی دارد، فرمانروایان و بزرگانی در جهان، به دلیل کامل بودن، دایره لغت فراوان و گویش آسانی که دارد، زبان انگلیسی را به عنوان زبان بین المللی برگزینند. همانطور که می دانید، زبان انگلیسی، متداول ترین و رایج ترین زبان در دنیا، با هزاران تنوعِ لهجه است. زبان انگلیسی در سرتاسر این کره خاکی، در بسیاری کشورها، زبان مادری است و در کشورهای دیگر هم به عنوان زبان دوم، یک قالب ضروری برای افراد آن جوامع محسوب میشود. هر تجارت و بیزینسی که این روزها افراد مشغول آن هستند، اگر قرار باشد گسترش پیدا کند و افراد بیشتری را جذب خود کند، وجود زبان انگلیسی لازمه اصلی آن است. و گویندگی زبان انگلیسی هم از این قاعده مثتثنی نیست. گوینده و یا گویندگان انگلیسی زبان اما، افرادی هستند که متن یا متون های زبان دیگر را به زبان انگلیسی گویندگی می کنند. حضور این افراد، در کشورهایی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، نیازی مبرم به شمار می آید.

سایت چکاوا یکی از بزرگترین مرجع های صدا و دوبله و نریشن در ایران است و خدمات چشمگیر و محتوایی زیادی را با ماهیت صدا ارائه میدهد. که یکی از خدمات آن گوینده انگلیسی زبان است. اگر مایل بودید که با گویندگان اانگلیسی زبان چکاوا آشنا شوید به سایت chakava.com مراجعه کنید و پس از انتخاب، با شماره های 09351024808 و 09201024808 تماس حاصل کنید.

 

تیزر معرفی چکاوا

مطلب پیشنهادی:

سفارش دوبله

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط

امتیاز دهی به این مطلب