متن تبلیغ برای گویندگی

مرضیه-رشیدی-

در این مقاله میخواهیم بدانیم که تبلیغات متنی چیست و چرا استفاده از آنها اهمیت دارد و مفید است؟

با کامل شدن شبکه های جستجوگر مختلف، که در آن قراردادن تصویرهای گرافیکی و لوگوهای گوناگون کار را برای تبلیغات آسان کرده است، در این بین مردم جهان که به دنبال راه های آسانتر هستند، اساسا عکس را به متن ترجیح میدهند. این دلیل فقط برای کاهلی و تنبلی نیست، بلکه به این دلیل است که مغز انسان، اشکال و تصاویر را 60000 برابر سریعتر از متن پردازش میکند و جای بیشتری برای اغراق و بزرگنمایی دارد. این میتواند یک زنگ خطر برای تبلیغات متنی باشد. اما از آنجا که متن به نسبت عکس، ذهن انسان را به ماهیت و محتوا نزدیک میکند، باید کاری کرد تا همچنان مثل قبل، متن ها هم مثل تصاویر و لوگوها، تاثیرگذار باشند. اما تبلیغات متنی، شکلی از مخابره و ارتباطاتِ بازاریابی است که تبلیغ‌کنندگان و تولیدکنندگان از آن برای تبلیغ محصول، برند یا خدمات خودشان در شبکه ها، و سایت های جستجوگر استفاده می کنند. که یکی از بزرگترین آنها googel است.

اما در اینجا میخواهیم بدانیم که چرا درج آگهی متنی اهمیت دارد؟

در این تردیدی وجود ندارد که، اشکال و تصاویر مثل لوگوهای گرافیکی اثر تبلیغات را افزایش می دهد. اما مسئله اصلی در این است که اگر به هر دلیلی، تبلیغ تصویری نمایش داده نشود، چه رخ خواهد داد؟

مزایای مهم تبلیغات متنی

1- نگارش و راه اندازی آسان. بدون احتیاج به هیچگونه طراحی گرافیکی، تبلیغات متنی فقط به کپی و پیوند به صفحات وب فعلی یا صفحات فرود نیاز دارند.

2- امکان کپی و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به یک لوگو یا نمایشگر دارد و هر لحظه در هر موقعیتی میتوان آن را تغییر داد و یا تصحیح کرد.

3- هم در دسکتاپ و هم در موبایل، به راحتی ترجمه می شود.

اما اگر شما به عنوان یک گوینده به دنبال متن تبلیغ برای گویندگی هستید باید بدانید که بهتر است که بر یک تیتر شاخص و منحصر به فرد تمرکز کنید و متنی که تهیه کردید، به هدف مشتری نزدیکتر باشد و توصیفتان در متن، در نهایت برایتان سود ایجاد کنید. و متن شما، تبدیل به یک لینک شود و به جاهای مختلف ارجاع داده شود. اما اگر شما هم به دنبال یک متن گویندگی در رابطه با خودتان و یا فعالیتهایتان هستید سری به سایت chakava.com بزنید.

مطالب پیشنهادی:

 

 

 

تیزر تبلیغاتی

امتیاز دهی به این مطلب