رضا حسینمردی

رضا-حسینمردی

رضا حسینمردی متولد ۱۳۵۶ در تهران، دانش آموخته رشته میکروبیولوژی و خبرنگار، مجری کارشناس حوزه بهداشت، درمان و سلامت.

وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در صدا و سیما با تهیه گزارش های علمی و پزشکی اختصاصی برای اخبار پزشکی آغاز کرد و در طول یک دهه به جایگاه مجری، خبرنگار و کارشناس ارشد  این حوزه در میان فعالان این عرصه و همچنین رسانه ملی رسید.

وی طی دو دهه فعالیت داخلی و بین المللی به عنوان خبرنگار، گزارشگر و مستند ساز به سراسر کشور و همچنین خارج از ایران اعزام شده است که حاصل آن تولید برخی مستند های علمی پزشکی در کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان، سوییس، هلند، یونان، کره جنوبی، چین، اوکراین و… بوده است.

ایشان طی سالیان اخیر با شبکه اینترنتی تی وی پلاس در داخل کشور همکاری رسانه ای داشته و اکنون عضو هیات تحریریه چند مجله علمی و پزشکی ازجمله دنیای سلامت، دنیای تغذیه، دنیای زنان است.

همکاری با جامعه جراحان ایران، انجمن قلب و عروق ایران، انجمن متخصصین پوست ایران، انجمن دندانپزشکی و ایمپلنتولوژی ایران، انجمن هماتولوژی انکولوژی، انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران به عنوان مجری و مسئول اطلاع رسانی بخش دیگری از فعالیتهای حرفه ای ایشان است.

وی اکنون به تولید مستند ها و ویدیوهای علمی در قالب کلیپ یاتیزر  برای جامعه پزشکی کشور مشغول است و به عنوان خبرنگار با برخی از خبرگزاری ها و روزنامه های داخلی نیز همکاری پاره وقت دارد.

گویندگان دیگر

امتیاز دهی به این مطلب