همکاری با گوینــــدگان

تست صدا و گویندگی در چکاوا

چکاوا با تمامی گویندگان و دوبلور های حرفه ای همکاری می کند و برای اعضا یک صفحه در سایت ایجاد نموده و نمونه صدا و مشخصات فردی در سایت قرار می دهد تا سفارش دهنده انتخاب بهتری داشته باشد.

برای اینکار لطفاً متن زیر را دانلود کنید و بخوانید.

قوانین همکاری با چکاوا

  1. چکاوا،  تست  انجام نمی دهد بلکه نمونه صدای گویندگان حرفه ای را در سایت قرار خواهد گرفت. درصورتی که دارای صدای خوب و یا  علاقمند به دوبله و گویندگی هستید می توانید از طریق آموزشگاه های گویندگی و فن بیان، پس از گذراندن دوره‌ها نزد اساتید گویندگی، برای همکاری با ما اقدام کنید.

  2. ضبط صدای گویندگان حرفه ای در استودیو صدا الزامی است و حتما صدا ضبط شده باید دارای کیفیت مناسب باشد.
  3. دسترسی سریع به استودیو الزامی است. اگر ساکن تهران هستید می توانید جهت ضبط از استودیوی چکاوا استفاده کنید.
  4. در هنگام ضبط به ادای صحیح کلمات و لحن خواسته شده توجه کنید.
  5. فایل نمونه صدا باید کاملاً خام، بدون هرگونه افکت و موسیقی باشد.
  6. برای بخش تیپ‌گویی هر جمله ای که بنا بر نشان دادن تیپ صدایی گفته شود قابل قبول است. (برای مثال کارکتر های فانتزی کارتون و فیلم، صدا پیرمرد و پیرزن کودک و…)
  7. صدای ضبط شده را با کیفیت اصلی فایل mp3 همراه با یک بیوگرافی کوتاه از خودتان به شماره تلفن  09351024808 ارسال فرمایید.
  8. نکته ی مهم: اگر دوبلور هستید و تیپ گویی انجام میدهید، نمونه صدای تیپ گویی خود را حتما ارسال بفرمایید.
  9. نمونه صدای شما به تیم ارزش‌یابی چکاوا ارسال می شود. پس از بررسی و تایید صدای شما، جهت همکاری و تکمیل اطلاعات از طریق واتساپ اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از تایید نمونه صدا موارد زیر را نیز برای ما ارسال فرمایید:

*عکس استودیویی و پشت میکروفن(به صورت افقی) (لطفا عکسی که جهت قرارگیری در صفحه خود ارسال میکنید با کیفیت اصلی و در محیط استودیویی پشت میکروفن باشد.)

بیوگرافی مناسب (بیوگرافی  شما باید از دید سوم شخص نوشته شود. (برای مثال: وی متولد 1370 است و از سال 1390 تجربه ی گویندگی دارد و…)

*نکته مهم گوینده گرامی درنظر داشته باشید، چنانچه پس از مدتی حضور در سایت، از طرف کارفرما برای شما سفارشی دریافت نشد، صفحه شما از سایت حذف خواهد گردید.