پیشواز تلفن همراه - خدمتی نوین و بسیار کاربردی از چکاوا برای شما عزیزان

سرویس آوای انتظار در اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل یکی از خدماتی است که از ابتدا تا به امروز طرفداران زیادی داشته است. ما قصد داریم از این خدمت در بازار پر رقابت و بسیار داغ امروز به عنوان یک روش تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد برای ارتقای بیزنس کسب و کار شما استفاده کنیم.

در اینجا به صورت ویژه به قابلیت های اپلیکیشن پیشواز ایرانسل میپردازیم:

آوای انتظار از محبوب ترین سرویس‌های تلفن همراه می‌باشد که اولین بار توسط شرکت ایرانسل در ایران اجرا شد و با سرعت بالایی به محبوبیت دست یافت. توضیح آن بسیار ساده است. هنگامی که با دیگران تماس میگیرید به جای شنیدن صدای بوق، قطعه ای موزیک را گوش میدهید. سرویس آوای انتظار ایرانسل در سال های گذشته تغییرات بسیاری داشته و قابلیت های زیاد و کاربردی به آن افزوده شده است. خدمات بسیار متنوع و جذاب که شاید شما کمتر اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید.

در دنیای امروز صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نسبت به تاثیر روانی اولیه بر روی تمامی قسمت های ارتباطی‌شان آگاهی دارند و علاقه مند هستند که تماس گیرندگان بجای شنیدن بوق عادی تبلیغات کسب و کارشان را بشنوند و از آن بهره‌مند شوند.

آوای انتظار راهی کم هزینه برای رشد کسب و کار

وبسایت چکاوا با همکاری شرکت ایرانسل برای کمک به بیزنس های شما اقدام به همکاری با شرکت محترم ایرانسل نموده است. شما میتوانید پیشواز مخصوص به فعالیت خودتان را با صدای بهترین گویندگان کشورعزیزمان با بالاترین کیفیت در اختیار خود و همکاران داشته باشید.

آوای انتظار با صدای زیبای خودتان را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید. از دیگر قابلیت های اپلیکیشن پیشواز ایرانسل ارائه خدمات پیشواز شخصی و مخاطب خاص میباشد. در پیشواز شخصی شما عزیزان میتوانید صدای خود را بر روی تلفن همراهتان قرارداده تا عزیزان و دوستانتان هنگامی که با شما تماس میگیرند از شنیدن پیشوازتان لذت ببرند.

در پیشواز مخاطب خاص میتوانید مشخص کنید که آهنگ مدنظرتان فقط برای یک یا چند نفر که شما مشخص نموده اید پخش گردد. همچنین میتوانید با انتخاب چندین آوای انتظار همزمان این قابلیت را ایجاد کنید با هر بار تماس آواهای مختلف شنیده شود.

امتیاز دهی به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =