مائده شجاعی

maede-shojaei.pspic

مائده شجاعی متولد 7 خردادماه سال 68 می باشد.بیش از یک دهه فعالیت در عرصه های هنری دارد. پس از سپری کردن دوره های فن بیان و گویندگی و خبرنویسی در باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل شد.

اولین تجربه کار هنری او در عرصه دوبله انیمیشن بود و سپس در عرصه گویندگی و مجری گری مشغول به فعالیت شد و پس از آن در زمینه گزارشگری در رادیو فعالیت خود را ادامه داد.

تجربه اجرا در برنامه‌ های رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیما را دارد و منتخب و برگزیده جشنواره های کشوری در زمینه های گزارشگری و مجری گری و سخنرانی می باشد و تجربه اجراهای متفاوت در زمینه مجری بازیگری در تیزرهای تبلیغاتی را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

وی مدرس فن بیان و سخنوری نیز می باشد و یکی از گویندگان حرفه ای چکاواست.

گویندگان دیگر

مرجان مهرعلی
گویندگان حرفه ای

مرجان مهرعلی

دارای گواهینامه گویندگی و اجرا از خانه رادیو . همکاری با رادیو فرهنگ در گویندگی و ساخت برنامه رادیویی .سابقه مجری گری در همایشهای سازمانهای دولتی و شرکتهای متعدد

وحید مرتضوی کیاسری
گویندگان حرفه ای

وحید مرتضوی کیاسری

وحید مرتضوی کیاسری گوینده، صداپیشه، تدوینگرو مجری است. او فعالیت هایش را در زمینه صدا و تصویر و صداپیشگی از سال ۸۸ شروع کرده .

سعید خطیری نژاد
گویندگان حرفه ای

سعید خطیری نژاد

سعید خطیری نژاد ۱۴ سال پیش شروع به گذراندن دوره های آموزش گویندگی و بازیگری در آموزشگاه ایران و چکاوک قاصد کرد و در زمینه های نریشن و تیزر سابقه فعالیت داشته است

امتیاز دهی به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =