مائده شجاعی

maede-shojaei.pspic

مائده شجاعی متولد 7 خردادماه سال 68 می باشد.بیش از یک دهه فعالیت در عرصه های هنری دارد. پس از سپری کردن دوره های فن بیان و گویندگی و خبرنویسی در باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل شد.

اولین تجربه کار هنری او در عرصه دوبله انیمیشن بود و سپس در عرصه گویندگی و مجری گری مشغول به فعالیت شد و پس از آن در زمینه گزارشگری در رادیو فعالیت خود را ادامه داد.

تجربه اجرا در برنامه‌ های رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیما را دارد و منتخب و برگزیده جشنواره های کشوری در زمینه های گزارشگری و مجری گری و سخنرانی می باشد و تجربه اجراهای متفاوت در زمینه مجری بازیگری در تیزرهای تبلیغاتی را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

وی مدرس فن بیان و سخنوری نیز می باشد و یکی از گویندگان حرفه ای چکاواست.

گویندگان دیگر

نازنین آذرسا
گویندگان حرفه ای

نازنین آذرسا

نازنین آذر سا فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ آغار کرد. وی گوینده‌ی رادیو، تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی، کتاب صوتی و نریشن است.

سحر طهرانچی
گویندگان حرفه ای

سحر طهرانچی

سحر طهرانچی گوینده ، مدیر دوبلاژ و بازیگر تئاتر است که از سال ۱۳۸۷ وارد کار دوبله شده. او صداپیشه انیمیشن هایی مانند فروزن، پسرپاگنده،

مرجان حق پرست
گویندگان حرفه ای

مرجان حق پرست

مرجان حق پرست متولد ۱۳۶۳ تهران است او فارغ التحصیل رشته کارگردانی از جهاد دانشگاهی است و سابقه منشی صحنه ، برنامه ریز ، دستیار

امتیاز دهی به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =