نام اصلی او اکبر میرزا هاشمی است که در محله باغ فردوس تهران به دنیا آمده. او که از سال ۱۳۷۱توسط یک عکاس ورزشی به نام(جمشید داهول-از کارمندان مجله دنیای ورزش) وارد دنیای هنر شده است، بعد از دادن امتحان صدا، نزد خسرو خسروشاهی و تصویر برای کار مجری گری و گزارشگری وارد عرصه اجرا و گویندگی شد و خسروشاهی و گویندگان دیگر نظر مثبتی به اجرا او داشتند.

 نخستین حضور او در تلویزیون برنامه (تهران ساعت ۲۰) بود. هاشمی سالهای زیادی است که در زمره مجریان، گویندگان و تهیه کنندگان ایران قرار دارد. او که نزدیک به چند دهه سابقه دوبلاژ و اجرای برنامه های تلویزیون را دارد، برنامه (جُنگ شبانه) را در شب های تابستان سال های زیادی، با او گذراندیم، روال این برنامه بر این بود که قبل از دیدن هر فیلم سینمایی بهمن هاشمی مسابقه ای سینمایی را، به تناسب فیلمی که قرار بود پخش شود با شیوه هیجان انگیز و منحصر به فردی که داشت اجرا کرده و برای برندگان شرکت کننده، جوایز زیادی را در نظر گرفته بودند. 

از برنامه هایی که هاشمی در آنها به عنوان مجری حضور داشت باید به ورزش تهران ۲۰، کنکاش در ورزش، جهان ورزش، ورزش شبکه دو، گزارش مسابقه فوتبال پرسپولیس و سایپا در سال ۷۴، جمله نوروز ۸۱، برنامه رنگارنگ،  جشنواره از قربان تا غدیر (تهیه‌کننده و مجری)، تیتراژ فیلم ناوارو، و جُنگ شبانه اشاره کرد. نمونه صداهای هاشمی در فیلم ها و سریال های : هشدار برای کبری ۱۱، انتقام،  تصادف، حقیقت تلخ، ساعت شلوغی، جیغ، نای و مانی، ناوارو، کمیسر شهر است. 

بلوچ خسروی، کوروش

نتایج مشاهده همه نتایج بلوچ خسروی، کوروش سال تولد: – تولد: – نمونه صدا کوروش

اسلامی، احسان

نتایج مشاهده همه نتایج اسلامی، احسان سال تولد: – تولد: – همکار چکاوا مشاهده پروفایل

یادگاری، مرضیه

نتایج مشاهده همه نتایج یادگاری، مرضیه تولد: – محل تولد: – همکار چکاوا مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =